شرکت هستی بهین فارمد

شرکت هستی بهین فارمد بعنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه «گروه دارویی گلرنگ»، با هدف تولید مواد اولیه دارویی و فراورده‌های دارویی، در خدمت صنعت داروسازی کشور می‌باشد. 

بهره‌گیری از نیرو و تکنولوژی برتر

شرکت هستی بهین فارمد با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد و با اتکا بر تکنولوژی های برتر دنیا و با نگرشی آگاهانه در بازار دارویی کشور، خدمت‌رسانی می‌کند. 

تمرکز بر کیفیت

شرکت هستی بهین فارمد با تمرکز بر کیفیت، مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین‌المللی فعالیت خود را آغاز نموده است.

بهبود سلامت عمومی جامعه

ارتقای سلامت جامعه، رضایت بیماران و مصرف کنندگان، توانمندسازی منابع انسانی و ارتقای سرمایه‌های دانشی، کسب جایگاه برتر در بازارهای داخلی و ورود به بازارهای بین المللی هدف اصلی شرکت بهین فارمد می‌باشد.

پیام مدیرعامل شرکت هستی بهین فارمد:

شرکت هستی بهین فارمد به عنوان عضوی از گروه بزرگ صنعتی گلرنگ، با افتخار و بر اساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم انداز والای خود و با توجه به ارزش ها ، ضمن رعایت اصول و استانداردهای علمی و مهندسی جهت حفظ سلامت ، با اتکا به دانش، تجربه و پشتکار و با توکل بر خداوند متعال در تلاش برای رفع نیاز جامعه به مواد اولیه دارویی می باشد.

بزرگترین دارایی این شرکت سرمایه های انسانی، سازمانی، اطلاعاتی و شیوه اداره کسب و کار است که حاصل تلاش و کوشش افراد متعهد و متخصص بوده تا با بهره گیری منظم و حفظ بهبود سیستم مدیریت یکپارچه ، مسیر تعالی و توسعه متوازن خویش را ادامه داده و گام های استواری در جهت اعتلای صنعت دارویی کشور بردارد. لذا از تمامی همکاران صدیق و زحمتکش که با سرلوحه قرار دادن اصول مندرج در خط مشی کیفیت، ارزش‌ها و مأموریت سازمان، تلاش خود را در جهت تحقق آن‌ها به کار گیرند سپاس گزاری نموده و توفیق همه همکاران و خانواده شرکت داروسازی هستی بهین فارمد را از پروردگار رحمان آرزو می‌نمایم.

مهندس امیر علامیرحور

 

                                                        

ارتقاء جایگاه رقابتی سازمان در بازارهای داخلی و خارجی از طریق تقویت توان تحقیق و توسعه و نوآوری

توسعه مسئولیت‌های اجتماعی و قانونی سازمان، ارتقاء شاخص بهره وری ، کیفیت و تحویل محصولات مطابق با استانداردهای روز جهان

چشم‌انداز شرکت هستی بهین فارمد:

تبديل شدن به یکی از شركت های برتر صنعت داروسازي كشور ايران، در زمینه تولید و توسعه مواد موثره دارویی (API) و محصولات نهایی(Finished Pharmaceutical Products)

                                                        

 ماموریت شرکت هستی بهین فارمد

 

شرکت هستی بهین فارمد در زمینه طراحی و تولید انواع مواد موثره و نیمه ساخته داروهای انسانی، رفع نیازهای دارویی بیماران و جامعه پزشکی و ارتقاء سلامت جامعه از طریق انجام فعاليتهای تحقيقاتي با پيشتازي در صنعت داروسازي توسط انسانهای خردمند و متعهد و ثروت آفرینی برای ذینفعان را ، سرلوحه کار خود قرار داده تا با تحقق اهداف گروه صنعتی گلرنگ و ایجاد ارزش افزوده پایدار برای ذینفعان، نقشی موثر در تولید ناب، تامین امنیت دارویی و خودکفایی صنعت دارویی کشور ایفا نماید.

خط مشی شرکت هستی بهین فارمد:

شركت هستی بهین فارمد به عنوان تولید کننده انواع دارو و مواد موثره دارویی در جهت ارتقای رسالت خود و کسب رضایت ذینفعان با تکیه بر آخرین دستاوردهای علمی جهانی فعالیت می‌نماید. این شرکت دستیابی به یک سیستم جامع مدیریت یکپارچه را سرلوحه فعالیت‌های خود قرارداده است  و با تلاش جهت پیاده‌سازی استانداردهای جهانی و رعایت الزامات قانونی  در این راستا اصول خط مشی کیفیت خود را به شرح زیر اعلام می‌دارد :

شرکت هستی بهین فارمد در راستای جلب رضایت مشتریان چه وظایفی بر عهده دارد؟

تلاش مستمر و همگـاني جهت دستيابي به اهــداف تعريف شده براي محصولات، فعاليت ها و خدمات سازمان به  منظور جلب رضايت مشتريان داخلي و خارجي و همچنین به کارگیری و بهبود رویکرد های مرتبط با رسیدگی به شکایات و سنجش رضایت مندی مشتریان در راستای تعهد به وظیفه مشتری مداری از اهداف اساسی این شرکت محسوب می‌شود .

شرکت هستی بهین فارمد در جهت حفظ سلامت و ایمنی محصولات چه قوانینی را رعایت می کند؟

–  حصول اطمینان از اجرای کلیه قوانینGMP، درتمامی فرآیند تولیدی از اصول حرفه‌ای این شرکت محسوب می‌شود.

کیفیت یا کمیت؟ شرکت هستی بهین فارمد کدام را اولویت خود قرار داده است؟

حصول اهداف كمي، گسترش تنوع و افزايش ميزان توليد با حفظ كيفيت مواد موثره دارویی و محصولات دارویی، توامان اولویت شرکت هستی بهین فارمد محسوب می‌شود.

هدف شرکت هستی بهین فارمد در جهت ارتقا کیفیت چیست؟

–  بهبود و اصلاح روش هاي اجرايي و به كارگيري تجهيزات توليدي به منظور ارتقاء كيفيت محصولات و افزايش بهـره وري وكاهش ضايعات.

شرکت هستی بهین فارمد در عرصه رقابت داخلی و بین‌المللی چه برنامه‌هایی دارد؟

ورود به بازارهاي جهانی و ارائه برنامه ریزی مشخص در جهت فروش بین المللی محصولات در اين بازارها  و ارتقاء جایگاه رقابتی سازمان در بازارهای داخلی و خارجی از طریق تقویت توان تحقیق و توسعه و نوآوری ، توسعه مسئولیت های اجتماعی و قانونی سازمان، ارتقاء شاخص بهره وری ، کیفیت   و تحویل محصولات مطابق با استاندارد های روز جهان از برنامه‌های این شرکت محسوب می‌شود.

شرکت هستی بهین فارمد در راستای افزایش بهره‌وری و انگیزه کارکنان خود چه خط مشی را تعیین کرده است؟

ايجاد زمینه مناسب آموزش مداوم جهت افزایش سطح علمی و حرفه‌ای کارکنان، حفظ  منابع انسانی و همچنین انجام کارهای گروهی و بالا بردن انگیزه مشارکت درکارکنان به عنوان ارزشمندترین سرمایه شرکت جهت دستیابی به اهداف شرکت تعیین شده است.

آیا حفظ محیط زیست و منابع انرژی از ارزش‌های شرکت هستی بهین فارمد محسوب می‌شود؟

–  پیشگیری از آلودگی محيط زيست با رعايت استانداردهاي ملي و بين‌­المللي در جهت ايجاد محيط سالم براي زندگی و تأمين محيط مناسب براي نسل­هاي آينده و همچنین اتخاذ روش های مناسب در جهت صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع انرژی از ارزش‌های اساسی شرکت هستی بهین فارمد محسوب می‌شود.

پیشگیری یا درمان؟ شرکت هستی بهین فارمد کدام را سرلوحه خود قرار داده است؟

اتخاذ روش های پیشگیرانه از طریق شناسایی، ارزیابی و مدیریت ریسک های فرآیندی سازمان جهت افزایش کارایی، اثربخشی و بهبود مستمر کیفیت در فرآیند های سازمان، سرلوحه کار این شرکت قرار دارد.

در جهت کاهش حوادث در محیط کار، شرکت هستی بهین فارمد چه رویکردی را اتخاذ کرده است؟

ایجاد ایمنی، سلامت و بهداشت در محیط کار با رعایت قوانین ایمنی و بهداشت شغلی در راستای کاهش نرخ شدت و تواتر حوادث رویکرد شرکت هستی بهین فارمد در برابر خطرات احتمالی است.

شماره تماس

021-44787846

نشانی ما

کیلومتر 17 اتوبان تهران-کرج، بلوار پژوهش، خیابان دانش، پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران، واحد شرکت‌های فناور

فکس

021-44787851

ایمیل واحد فروش

Sale@behinpharmed.com

 

آدرس ایمیل

Info@behinpharmed.com

آدرس وبسایت

www.behinpharmed.com